"Uczeń i Mistrz" wykład pt. Współczesne sposoby użycia cyjanotypii i innych historycznych technik fotograficznych

Dom Artysty oraz Muzeum im. Jana Kasprowicza mają ogromną przyjemność zaprosić państwa na otwarte spotkanie z technikami fotografii historycznej. Spotkanie poprowadzi sam Marek Noniewicz, kustosz Muzeum Fotografii w Bydgoszczy . Spotkanie odbędzie się w Domu rodziny Jana Kasprowicza w Szymborzu w najbliższą sobotę 9 września 2023 r. o godzinie 18.00. Patronat honorowy starosty Inowrocławskiego Wiesławy Pawłowskiej. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu "uczeń i mistrz" zorganizowanego przez Dom Artysty w partnerstwie z Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu a finansowane przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.

Jeśli chcesz nabyć nową wiedzę na temat fotografii to musisz tam z nami BYĆ!

W ramach projektu już 10 września 2023 r. odbędą się warsztaty prowadzone przez samego Marka Noniewicza dla grupy zapisanych wcześniej osób.