Ożywiamy obrazy IV - W co się bawił Jaś Kasprowicz?

Premiera 8 czerwca, ogrody muzeum.

Wystąpili:

Agata Grecman - 12 lat, Natalia Domagała  - 11 lat, Aleksandra Domagała – 11 lat,  Emilia Prusińska – 13 lat,, Franciszka Kierył – 8 lat, Zuzanna Juchacz – 10 lat, Julia Marek  - 11 lat,  Feliks Hejenkowski – 6 lat,, Nataniel Góra - 5 lat, Oliwier Królak - 7 lat, Patryk Nowak – 10 lat, Mikołaj Politowicz – 9 lat, Eliza Grajek - 12 lat, Adela Hejenkowska – 12 lat, Antoni Jarzęcki - 8 lat,, Jan Jarzęcki - 9 lat,, Nikola Gościńska –10 lat,, Natalia Kucharczyk – 6 lat, Dominik Lemański – 13 lat, Michalina Bartczak – 7 lat, Nikola Seidel – 13 lat, Helena Górniewicz -5 lat, Nadia Ochota - 6 lat,  Michalina Łada - 3 lata , Emilia Górniewicz - 7 lat,  Noemi Białecka – 3 lata,  Norbert Wesołowski - 6 lat,  Kamil Łada - 5 lat, Karol Mierzyński - 14 lat,, Katarzyna Wójcik - 9  lat,, Julia Wegner - 18 lat.

Zdjęcia:

Sławek Pietrzykowski i Magdalena Pindel

Charakteryzacja, kostiumy, opieka pedagogiczna:

Anna Sopolińska i Małgorzata Wojciechowska.

Scenariusz i konsultacje merytoryczne:

Agnieszka Dzikiewicz i Katarzyna Mruk.

Realizacja:

MDK Inowrocław - organ prowadzący: Powiat Inowrocławski, Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu, Powiat Inowrocławski.

Wsparcie:

Rodzice i opiekunowie dzieciaków z MDKu

Plenery:

Inowrocław I Szymborze.

Premierę osłodziły wypieki Koło Gospodyń Wiejskich Olszewice.