Ależ Oni zagrali!!!

Kolejny wyjątkowy koncert w Muzeum im. Jana Kasprowicza.

Chwilami dreszcze, gęsia skórka, chwilami zaciskające się gardło... Wiele wzruszeń i momenty uniesień. Mieliśmy możliwość kolejny raz słuchać młodych ludzi. Niektórzy to już nasi znajomi, Amelia i Michalina grały dla nas już wielokrotnie. Obserwowanie ich rozwoju jest ubogacające. I Oni, nauczyciele grający w cieniu swoich uczniów.  Panowie Marcin Kopczyński i Witold Kawalec stojący obok swoich wychowanków. Wspaniali!

Dziękujemy Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Inowrocławiu za spotkanie z Melanią Łyczkowską, Pawłem Kaczmarkiem, Michaliną Bartczak, Martyną Ryszkiewicz, Varvarą Oschepkovą, Amelią Jankowską oraz Marcinem Kopczyńskim i Witoldem Kawalcem.

Dziękujemy.

Nasz fortepian Kernopf, na którym grywał Stanisław Przybyszewski,  zyskał dzisiaj towarzysza, koncertowy fotel. Artyści byli zadowoleni z nowego mebla w muzeum.