Zaproszenie na wystawę "Słomką w kulturę"

Zawiadamiamy o przeniesieniu wystawy na inny termin, o którym poinformujemy na stronie internetowej oraz kanałach społecznościowych. Przepraszamy za niedogodność.

Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza na wystawę podsumowującą projekt "Słomką w Kulturę".

Na wystawie będą zaprezentowane prace uczestników warsztatów sztuki ludowej: słomkarstwa, bibułkarstwa oraz rzeźby ludowej.

Zapraszamy wszystkich kursantów, którzy chcieliby przedstawić swoje dokonania warsztatowe na naszej ekspozycji do dostarczenia swoich wyrobów do 4 grudnia 2021 r.

Współorganizatorem projektu "Słomką w kulturę" jest Powiat Inowrocławski. Honorowy patronat sprawuje Wiesława Pawłowska Starosta Inowrocławski.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.