Zaproszenie na kurs sztuki ludowej

Powiatowe Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza do zapisów na zorganizowane w ramach projektu "Słomką w kulturę" bezpłatne warsztaty: słomkarskie, bibułkarskie lub rzeźbiarskie.

Zajęcia będą odbywały się w weekendy i mają charakter pełnego kursu wybranej gałęzi sztuki ludowej.

Warsztaty będą prowadzone według autorskich programów artystów ludowych.

Uczestnicy, którzy przejdą pełny kurs wybranej gałęzi sztuki ludowej, dostaną zaświadczenie jego ukończenia.

Zapisy pod nr: 52 357 58 73, przez wysłanie wiadomości e-mail: sekretariat@muzeum-inowroclaw.pl lub bezpośrednio w siedzibie muzeum: ul. Solankowa 33, Inowrocław.

Współorganizatorem projektu Słomką w Kulturę jest Powiat Inowrocławski. Honorowy patronat sprawuje Wiesława Pawłowska Starosta Inowrocławski.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.