Zapraszamy do korzystania z otwartej pracowni!

Muzeum im. Jana Kasprowicza zaprasza wszystkich chętnych poznania ludowych technik artystycznych w ramach funkcjonowania otwartej pracowni.

Z pomocą pracowników muzeum w pracowni można spróbować swoich sił w tworzeniu elementów sztuki ludowej, albo dokończyć pracę, rozpoczętą podczas zajęć z udziałem artystów ludowych.

• Zapraszamy tak osoby indywidualne, jak grupy zorganizowane, które prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
  • Pracownia działa w każdy czwartek podczas trwania projektu Słomką w kulturę, w godzinach 12:00-17:00.

Współorganizatorem projektu Słomką w kulturę jest Powiat Inowrocławski. Honorowy patronat sprawuje Wiesława Pawłowska Starosta Inowrocławski.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.