Wakacje w Muzeum już były?

Trochę tak i trochę nie. Epizod szymborski za nami. A od wtorku trwa solankowa edycja wakacji w muzeum!

Wakacyjna oferta warsztatów przedstawia się następująco: 8 sierpnia Elżbieta Jarzęcka zaprosiła w świat średniowiecznej Europy, 9 sierpnia z archeologiem Marcinem Woźniakiem można było iść na wyprawę w poszukiwaniu skarbów, dzisiaj (10 sierpnia) Edyta Lasota pokaże Krajobrazy - zabawy ze sztuką, 11 sierpnia Katarzyna Mruk zabierze w świat zabaw literackich Poezji w muzeum, muzeum w poezji, 16 sierpnia Agnieszka Dzikiewicz powita w indiańskiej wiosce i zaprosi na zabawy naszych dziadków, 17 sierpnia Sebastian Jarecki odsłoni świat komiksu fantastycznego, a 18 sierpnia Katarzyna Kasiborska odsłoni tajemnice kuchni z solą czy bez w czasie podróży nie tylko kulinarnej.