Relacja z Sobotniej Nocy Muzeów

Noc Muzeów 2022 - wernisaż pierwszej wystawy Daniela Pawłowskiego - wspomnienie w obiektywie Joanny Smolak!!!

Dziękujemy wolontariuszkom paniom Mirce Rochowiak, Weronice Sobocińskiej, Magdalenie Pindel i Joannie Smolak. Z wami było nam zdecydowanie łatwiej!

Noc Muzeów 2022 zorganizowali pracownicy powiatowego Muzeum im. Jana Kasprowicza: Agnieszka, Edyta, Ela, Gosia, Katarzyna, Kasia, Małgorzata, Maria, Paulina oraz Przemek, Ryszard, Sebastian i Marcin.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z Artysty i naszego zaproszenia. Nieustannie zapraszamy do Muzeum im. Jana Kasprowicza. Spotykajmy się w MUZEUM!!!

Dziękujemy Ciech Soda Polaska S.A. i Powiat Inowrocławski za pomoc w organizacji wydarzenia, któremu patronowała Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska.