KONKURS Moja droga – Kujawskie Dziedzictwo 2022

zapraszamy do udziału!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich twórców ludowych z terenu Kujaw, całych Kujaw tych inowrocławskich i włocławskich, tych Białych i Czarnych, oraz wszystkich czujących się Kujawiakami! Profesjonalistów i amatorów! Artystów, rzemieślników i początkujących! Zrzeszonych w stowarzyszeniach i samotników! Wszystkich kontynuujących tradycje kujawskiej sztuki ludowej i regionalnego rzemiosła!

Czekamy na Państwa dzieła do 31 lipca 2022 r. Profesjonalna komisja konkursowa dokona oceny Państwa prac. Doceni najciekawsze, ale i udzieli wskazówek jaką drogą podążać!

8 października nagrodzimy najlepszych i otworzymy wystawę, na której znajda się Państwa dzieła!!!

Konkurs i wystawę pod honorowym patronatem Wiesławy Pawłowskiej Starosty Inowrocławskiego organizuje Muzeum im. Jana Kasprowicza.

Pliki do pobrania:

Regulamin Konkursu Sztuki Ludowej 2022