Kolędowanie w Muzeum im. Jana Kasprowicza!!!

Zapraszamy w niedzielę 8 stycznia o godzinie 17:00 na pierwszą koncertową prezentację odrestaurowanego fortepianu Stanisława Przybyszewskiego!!! Okazją powrót instrumentu i Święta.

Zapraszamy na wspólne kolędowanie z Katarzyną Kucharską (śpiew), Elżbietą Kubik (flet), Małgorzatą Kamer (kalimba), Julią Derdą (klarnet), Krzysztofem Kucharskim (puzon). Za fortepianem Stanisława Przybyszewskiego zasiądzie Tomasz Kucharski, obchodzący 40 lecie pracy artystycznej!

Liczymy na wspólne śpiewanie!

Kolędujmy wesoło,

niech radość będzie wokoło,

niech serca nasze kolędują,

narodzenia Pana zwiastują!!!

Cykl 7 koncertów na odrestaurowanym fortepianie Stanisława Przybyszewskiego objęty jest honorowym patronatem Starosty Inowrocławskiego Wiesławy Pawłowskiej.

7 koncertów nie odbyłoby się bez udziału Uczniów i Pedagogów z Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Inowrocławiu!

Konserwację fortepianu Stanisława Przybyszewskiego dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Polskie Radio PiK.